A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Вихованці підліткового клубу «Лідер» стали переможцями Чемпіонату України з настільного тенісу (фото)

Опубліковано 24 жовтня 2014 року о 15:25
фото

З 15 по 22 жовтня в місті Умань тривав Чемпіонат України з настільного тенісу серед дітей 2000 року народження. У змаганнях взяли участь команди з 20 областей України загальною кількістю 152 учасники.

Змагання проходили в командних, парних та особистих заліках.

Захищати честь столиці на першість країни поїхали дві команди тенісистів підліткового клубу «Лідер» ЦСПК «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

І з турніру наші тенісисти повернулися з нагородами.

Серед 32 жіночих команд призове почесне І місце посіла команда святошинських «лідерів» - вихованців підліткового клубу «Лідер».

Жіноча команда складалася з трьох дівчаток: Міклухи Ганни, Мартиненко Анастасії та Мартиненко Марії, які власне і стали переможницями.

Але на цьому перемога дівчат не закінчилася. Ганна Міклуха та Анастасія Мартиненко посіли ІІ місце і в парних змаганнях.

Хлопчача команда, до якої увійшли Карен Дженікідзе та Олександр Олескевич завоювали почесне ІІІ місце.

ІІ місцем закінчилися для Карена Дженікідзе і особисті змагання.

Вітаємо юних тенісистів Святошина з гідним виступом на чемпіонаті та бажаємо наполегливості і наснаги для нових перемог.

Джерело: управління у справах сім’ї, молоді та спорту.