Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

У Святошино пройшли змагання на Першість району з міні-футболу (фото)

Опубліковано 24 квітня 2014 року о 15:24

З 7 по 23 квітня 2014 року відповідно до плану спортивно-масових заходів районного управління освіти відбулися змагання з міні-футболу серед хлопців

5-6-х класів загальноосвітніх закладів Святошинського району.

У змаганнях прийняло участь рекордна кількість команд - 32 збірні з загальноосвітніх навчальних закладів. Вони вступили у боротьбу за право бути найкращою футбольною збірною командою району.

На кожному етапі змагань, у кожній грі точилася безкомпромісна боротьба. Усі учасники змагань демонстрували всю свою майстерність, дотримуючись правил чесної гри.

23 квітня 2014 року на базі Київської гімназії №154 пройшли дві фінальні гри, які і визначили переможця та призерів змагань.

У грі за III місце у двобої зійшлися команди ЗНЗ № 55 та ЗНЗ № 35. З рахунком 8:4 перемогла команда ЗНЗ № 55 і таким чином здобула III місце, а команда ЗНЗ № 35 посіла почесне IV місце.

За пальму Першості зустрілися дві найкращі збірні: ліцею «Еко» № 198 та ЗНЗ № 40. Від першої до останньої хвилини гра була напружена і визначити переможця міг тільки фінальний свисток судді.

Гра закінчилася з рахунком 4:2 на користь команди ЗНЗ № 40, яка і посіла I місце, команда ж ліцею «Еко» № 198 посіла почесне II місце.

Бажаємо учасникам та переможцям змагань подальших спортивних успіхів та здоров’я.

Джерело: управління освіти