A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Результати другого (районного) етапу Кубку міського голови з шахів серед навчальних закладів Святошинського району (фото)

Опубліковано 20 квітня 2018 року о 18:20
фото

18-19 квітня змагалися учні 5-9 класів: 54 юнаки та 16 дівчат.

Впевнену перемогу з результатом 9 очок з 9 здобув Ростислав Малиновський (гімназія «Академія»), друге місце з 7 очками посів Кемал Баширов (ліцей «Еко»№198), а третім, також з результатом 7 очок, став Володимир Клименко (СШ №185).

Абсолютною переможницею (7 очок з 7) стала Гюлай Баширова (ліцей «Еко» №198), друге місце (6 очок з 7) посіла Ольга Литвиненко (ЦВП СВМ «Десантник»), а третє місце (5 очок з 7) зайняла Маргарита Ковальова (СШ № 185 ).

Переможців турніру кубками, медалями та цінними подарунками нагородили начальник управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Юрій Дубовецький, завідувач спортивного відділу Українського центру позашкільної освіти МОН України, головний суддя турніру «Кришталева тура» Іван Захарчук та директор ПНЗ ЦВП СВМ «Десантник» Ігор Лук’янчук.

Джерело: РУОМС.