Головна  →  Новини  →  30 вересня 2013

У Святошинському районі столиці розпочався осінній місячник з благоустрою

30 вересня 2013 року, відповідно до Розпорядження Київської міської державної адміністрації від 12.09.2013 № 1612, Святошинський район долучився до традиційного осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста, який триватиме до 31 жовтня.

В рамках підготовки до проведення належному рівні осіннього місячника благоустрою та підготовки районного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років працівники комунальних служб району оперативно вирішували нагальні проблемні питання, зокрема забезпечено проведення очищення зливоприймачів та оглядових колодязів, зняття всіх сухостійних та аварійних дерев, підтримання належного рівня прибирання зелених зон вздовж доріг, парків, скверів, газонів та інших об’єктів зеленого господарства, дитячих та спортивних майданчиків, дворів, підвалів і горищ житлових будинків, прибудинкових територій, своєчасного вивезення твердих побутових відходів.

Здійснення запланованих заходів сприятиме реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення якісних умов життя громадян.

Перше виїзне засідання комісії з проведення осіннього місячника благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста, яку очолює перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, згідно затвердженого порядку, відбудеться 2 жовтня і розпочнеться з інспектування Солом’янського та Святошинського районів.

Шановні святошинці!

Сьогодні кожного з нас турбують питання благоустрою та санітарно-екологічного стану, адже кожен бажає жити в чистому та охайному місті. Звертаємося до керівників установ і організацій усіх форм власності, закладів освіти, орендарів, підприємців та мешканців району, всіх кому небайдуже, щоб обличчя рідного міста відповідало його високому статусу, з проханням  взяти активну участь у місячнику благоустрою і власною працею зробити наш район та місто чистішим.

Перейти до спискуВерсiя для друку