Головна  →  Новини  →  14 вересня 2018

На об’єктах капітального ремонту активно тривають роботи (фото)

На об’єктах капітального ремонту активно тривають роботи (фото)

На об’єктах капітального ремонту активно тривають роботи. На шляхопроводі на просп. Академіка Палладіна та підходах до нього дорожники вже влаштовують нове асфальтобетонного покриття, на вул. Академіка Заболотного та вул. Сім’ї Кульженків триває облаштування основи дорожнього одягу, а на просп. Правди – прокладають дощову каналізацію та встановлюють бортовий камінь. Про це інформували в КК «Київавтодор».

На шляхопроводі на перетині просп. Космонавта Комарова та б-ру Вацлава Гавела облаштовують покриття з ФЕМів майданчику вхідної групи трамвайної зупинки та ремонтують сходи зі сторони вул. Стражеска, а також оновлюють покриття з ФЕМів на підходах до зупинки зі сторони вул. Каблукова.

Продовжуються роботи і на перетині просп. Леся Курбаса та вулиць Гната Юри і Володимира Покотила: там дорожники встановлюють бортовий камінь, облаштовують тротуар зі сторони вул. Покотила, ремонтують підземний пішохідний перехід тощо.

У режимі 24/7 капітально ремонтують мост Метро через Русанівську протоку. Наразі на об’єкті розбирають існуючі конструкції мосту.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку