Головна  →  Новини  →  14 вересня 2018

У СШ №185 пройшли батьківські збори у новому форматі (фото)

У СШ №185 пройшли батьківські збори у новому форматі (фото)

Нова українська школа має свою формулу, яка має десять складових. І один з них – це педагогіка партнерства: школа, батьки, діти. Однією із форм комунікації батьків та школи традиційно є батьківські збори.

З 11 по 13 вересня 2018 року в спеціалізованій школі №185 ім. Володимира Вернадського відбулися батьківські збори в новому форматі. Адміністрацією школи було запропоновано змінити формат спілкування батьків та педагогів. Нетрадиційно, в дружелюбній атмосфері батьки змогли поспілкуватися з усіма вчителями, які викладають в їхньої дитини. Батьки учнів мали змогу індивідуально отримати доступ до інформації, що стосується їх дітей. Обговорити, не те, що не вдається дитині в навчанні, а те, як досягнути позитивного результату. «Ми спробували осучаснити батьківські збори, – розповідає директор школи Щербаков Є.М. – Оскільки спілкування з батьками є важливою ланкою у роботі навчального закладу, бо ми - партнери!»

Одним із завдань сучасного вчителя є показати батькам: прислухаючись один до одного, діючи, як партнери, працюючи наполегливо кожен в зоні своєї відповідальності учитель і батьки можуть реалізувати спільну мету – особистісний успіх дитини.

 

Джерело: СШ №185.

Перейти до спискуВерсiя для друку