Головна  →  Новини  →  17 серпня 2018

У столиці традиційно пройде шкільний ярмарок

У столиці традиційно пройде шкільний ярмарок

У суботу та неділю, 18 та 19 серпня, у столиці на Хрещатику відбудеться загальноміський шкільний ярмарок. Крім широкого асортименту шкільних товарів, на маленьких відвідувачів ярмарку чекає активна розважальна програма з конкурсами, майстер-класами та виступами танцювальних колективів.

«Шкільний ярмарок на Хрещатику – популярний захід від київської міської влади, якого і батьки школярів, і малеча традиційно чекають о цій порі. Адже це не просто можливість придбати дитині все необхідне перед початком нового навчального року за доступними цінами, але і справжнє свято для дітей. Столичний ярмарок добре знаний і в регіонах. Про це свідчить активність підприємців та виробників, які заявили цьогоріч про свою участь у ярмарку», - повідомив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Андрій Мельничук.

За даними організаторів заходу, заявки на участь у ярмарку подали підприємці з Полтавської, Львівської, Черкаської, Київської, Тернопільської, Херсонської  та Дніпропетровської  областей.

Підприємства легкої промисловості міста Києва також запропонують столичним споживачам товари шкільного асортименту високої якості. Зокрема, на ярмарку можна буде придбати дитячий одяг, шкільну форму, ортопедичне взуття, трикотаж, канцелярське приладдя та багато інших супутніх товарів.

У суботу шкільний ярмарок працюватиме з 09.00 до 18.00, у неділю - з 09.00 до 21.00 години.

Місце проведення: у межах нижнього тротуару вулиці Хрещатик. 

Вхід вільний.

Також за розпорядженням КМДА з 18 серпня по 10 вересня 2018 року відповідні тематичні ярмарки проходитимуть у кожному районі столиці.

Перейти до спискуВерсiя для друку