Головна  →  Новини  →  17 серпня 2018

Виїзна консультація на ТОВ «КБФ»

Виїзна консультація на ТОВ «КБФ»

Одним  з важливих напрямів роботи служби зайнятості є співпраця з роботодавцями. Ця робота включає в себе широкий спектр різноманітних соціальних послуг, а саме: надання послуг з добору працівників; організацію професійного навчання безробітних під конкретні замовлення роботодавців; організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру; компенсацію роботодавцю єдиного соціального внеску; оперативне укомплектування вакансій шляхом організації проведення ярмарків та міні-ярмарків вакансій; різноманітних консультаційних та інформаційних послуг тощо.

Так, 16 серпня 2018 року  фахівцями  Святошинської районної філії було організовано та проведено виїзну консультацію на території підприємства  ТОВ «КБФ».

Метою заходу було ознайомлення представників підприємства з послугами, які надає служба зайнятості, та презентації нової форми роботи - укомплектування вакансій на засадах рекрутингу.

«Рекрутер здійснює пошук необхідних кандидатів на заміщення вакантних посад замовників кадрів за допомогою резюме, власних інформаційних баз, засобів масової інформації, Інтернету, а також за допомогою  індивідуальних, групових та інформаційно-масових заходів», - зазначила завідувач сектору рекрутингу Святошинської районної філії.

Крім отриманих консультацій учасники зустрічі поділилися власним досвідом роботи та обмінялися  контактними даними для подальшої співпраці.

Джерело: Святошинська районна філія Київського міського центру зайнятості.

   

     

Перейти до спискуВерсiя для друку