Головна  →  Новини  →  7 грудня 2017

У КДМШ № 22 провели посвяту в першокласники (фото)

У КДМШ № 22 провели посвяту в першокласники (фото)

5 грудня в Київській дитячій музичній школі № 22 відділу культури та охорони культурної спадщини відбулися святковий концерт та церемонія посвяти в першокласники учнів фортепіанного відділу №1 (завідувач відділом Триліська Наталія Костянтинівна).

Програму святкового концерту, присвяченого маленьким музикантам, підготувала викладач Людмила Васіна, а ведучими програми стали учениці її класу Христина Гулевська та Поліна Сатикіна.

Свій перший виступ на сцені викладачам і батькам подарували учні: Волошина Ростислава, Галігузова Марта (викладач Евеліна Лосєва), Фіщенко Андрій, Домічева Катерина, Лозицька Марія, Задорожня Маргарита (викладач Валентина Вакаренко), Попович Олена (викладач Лариса Манаєнкова), Єсипенко Микита, Юрченко Дарина, Юрченко Марія, Грохольський Михайло (викладач Людмила Васіна), Космініна Валентина, Щурук Лев-Зорян (викладач Валентина Уманець). Для дітлахів  це була хвилююча та радісна мить.

На завершення концерту Людмила Васіна від щирого серця привітала першокласників зі вступом до мистецької шкільної родини. Вручаючи дипломи та значки «Першокласник КДМШ № 22», викладач висловила побажання, щоб цей перший диплом відкрив їм дорогу до майбутніх творчих звершень. Діти були в захваті від подарунків та посвяти в учні школи.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку