Головна  →  Новини  →  22 листопада 2017

В Святошинській РДА пройшло чергове засідання оперативного штабу

В Святошинській РДА пройшло чергове засідання оперативного штабу

22 листопада 2017 року в Святошинській держадміністрації пройшло засідання щотижневого оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в зимово-весняний період 2017-2018 року, яке провела заступник голови Наталія Гусєва. Участь в засіданні взяли: керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

Розпочали засідання з стану виконання протокольних доручень, усунення недоліків та зауважень. Розглянули найактуальніші питання опалювального сезону 2017/2018 років, серед яких усунення пошкоджень на зовнішніх теплових мережах, подачі теплоносія до об’єктів житлового фонду, виконання робіт із усунення заповітрення стояків. Заслухали інформацію КП «ККОЖФ» Святошинського району м. Києва про стан прийняття-передачі безгосподарних об’єктів теплопостачання на баланс ПАТ «Київенерго».

Було наголошено на вкрай складному становищі в районі відносно стану зовнішніх мереж, дуже багато поривів та пошкоджень. Дано доручення представникам ПАТ «Київенерго» місця розриттів огороджувати та слідкувати за їх станом.

Розглянули питання функціонування ліфтового господарства на території району.

Окремо було розглянуто питання складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою та за несвоєчасне прибирання балансоутримувачами закріплених територій.

Всім комунальним службам та самостійним підрозділам було наголошено на погіршенні погодних умов та необхідності вчасного прибирання доріг та тротуарів.

Також присутнім нагадали про жалобні заходи з нагоди пам’яті жертв Голодомору, які пройдуть 25 листопада, необхідність приспущення Державних прапорів з траурними стрічкам на будівлях та спорудах, загальнонаціональній хвилині мовчання, обмеженні розважальних заходів.

Наприкінці засідання було розглянуто питання контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до Комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва" Київської міської державної адміністрації (15-51) та аналіз якості виконання.

За наслідками розглянутих питань присутні керівники отримали відповідні доручення, встановлено термін їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку