Головна  →  Новини  →  21 листопада 2017

Реалізація права на освіту дітей з особливими освітніми потребами у закладі загальної середньої освіти № 222 Святошинського району (фото)

Реалізація права на освіту дітей з особливими освітніми потребами у закладі загальної середньої освіти № 222 Святошинського району (фото)

Забезпечення освітою дітей з особливими освітніми потребами є провідною ідеєю у контексті реформування системи освіти в Україні. Засадами державної політики у сфері освіти є забезпечення рівного доступу до освіти без дискримінацій за будь-якими ознаками, розвиток інклюзивного середовища, забезпечення універсального дизайну та розумного пристосування.

У закладі загальної середньої освіти № 222 Святошинського району інклюзивне навчання базується на визнанні сильних сторін розвитку дитини з особливими освітніми потребами, здійснюється моніторинг індивідуальних досягнень учнів, у тому числі з особливими освітніми потребами. Прикладом такої роботи є «учнівське портфоліо», як накопичувальна система індивідуальних досягнень.

Педагогічний колектив закладу освіти № 222 використовує у роботі по впровадженню моделі інклюзивної освіти передовий педагогічний досвід щодо залучення учнів з особливими освітніми потребами у проекти соціального та виховного змісту разом з усіма учнями школи. Так, у спільних творчих виставках, учнівських заходах, освітніх проектах виховуються дружні стосунки між учнями, розуміння та взаємодопомога, підвищується рівень обізнаності учнівської громади щодо потреб і можливостей дітей з особливими освітніми потребами.

 

Джерело: управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку