Головна  →  Новини  →  14 листопада 2017

Бібліотеки Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» запрошують на заходи, присвячені Дню української писемності та мови (фото)

Бібліотеки Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» запрошують на заходи, присвячені Дню української писемності та мови (фото)

«Мово моя материнська,

Квіти в душі й на устах.

Ти – мій рушник український,

Ти – моя доля, мій шлях.»

І. Чернецький

До Дня української писемності та мови, могутній та неповторній красі українського слова у бібліотеках Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини присвятили низку заходів.

У бібліотеці ім. О.Герцена відбулась зустріч 9-б класу Спеціалізованої школи № 96 ім. О.К.Антонова з сучасною українською письменницею Іриною Даневською – автором, історичних романів. Ірина Степанівна презентувала присутнім свій твір «Німецький принц Богуслав Радзевіл» – історичний роман-епопея, в основу якого покладено «Автобіографію» литовського князя Богуслава Радзивіла (1620–1669). Читаючи роман, можна помандрувати з Радзивілом Західною Європою, відвідати Голландію «Золотого століття», Францію часів Рішельє й Мазаріні, Англію часів революції, взяти участь у битвах Тридцятилітньої війни, дуелях та міжбоях, позмагатися в політичних інтригах. Під час заходу відбувся конкурс на знання української мови, та цікава гра з лексики української мови.

Святкову акцію «Українська – це круто!» запропонували у бібліотеці для дітей ім. М. Дубова. Активними учасниками акції стали учні 5-х класів та викладачі української мови Київської гімназії № 287.

Шановні користувачі! Бібліотеки ЦБС «Свічадо» пропонують до Вашої уваги підбірки літератури, присвячені українській мові - джерелу духовного зростання нації та її культури. Знайдіть найближчу до Вас бібліотеку. Ми чекаємо на Вас!

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини.

Перейти до спискуВерсiя для друку