Головна  →  Новини  →  14 листопада 2017

В Святошинській РДА пройшов семінар щодо реалізації програм співфінансування міської програми 70/30 (фото)

В Святошинській РДА пройшов семінар щодо реалізації програм співфінансування міської програми 70/30 (фото)

14 листопада 2017 року у Святошинській РДА відбувся інформаційний семінар щодо реалізації програм співфінансування міської програми 70/30 у житлових співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів.

На семінарі були присутні: радник заступника голови Київської міської державної адміністрації Олексій Тихонов, начальник управління житлово-комунального господарства Святошинської РДА Євген Мужиченко, голови правлінь співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Святошинського району.

Під час семінару були обговорені питання інформування співвласників багатоквартирних будинків щодо впровадження енергоефективних заходів у будівлях із використанням механізмів міської підтримки, підвищення обізнаності населення та кваліфікації представників ОСББ та ЖБК, а також доведення до відома громадян поточних проблемних питань з управлінням житловим фондом.

Під час проведення семінару всі присутні мали можливість поставити питання доповідачам і отримати вичерпні та змістовні відповіді на них.

 

Джерело: управління житлово-комунального господарства 

Перейти до спискуВерсiя для друку