Головна  →  Новини  →  14 листопада 2017

Цього року 135 житлових будинків ОСББ та ЖБК проведуть енергоефективні заходи в рамках міської програми «70/30» (фото)

Цього року 135 житлових будинків ОСББ та ЖБК проведуть енергоефективні заходи в рамках міської програми «70/30» (фото)

Для участі у програмі співфінансування «70/30» цього року відібрані 135 житлових будинків де створені ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) та ЖБК (житлово-будівельні кооперативи). Це набагато більше ніж минулого року, коли 62 будинки отримали міські гранти на енергоефективні заходи. Про це заявив радник заступника голови КМДА Петра Пантелеєва Олексій Тихонов під час семінару 14 листопада, що пройшов в Святошинській РДА з питань реалізації «теплих проектів» .

Загалом, за його словами, на виконання термомодернізації та ремонтів житлових будинків на умовах співфінансування з міського бюджету виділено близько 130 млн грн.

«Програма «70/30» успішно працює вже третій рік поспіль, а її масштаби динамічно зростають. За цей рік кількість будинків-учасників зросла майже в десять разів – із 16 до 135. Крім того, паралельно ми запровадили аналогічну програму для будинків де не створені ОСББ та ЖБК. За цей рік ми маємо 214 заявок на участь у програмі і вже складені 45 проектів робіт», – зазначив Олексій Тихонов.

При цьому він зауважив, що найбільшим попитом користуються роботи зі встановлення теплових пунктів у будинках, заміна вікон та дверей, освітлення, утеплення фасадів, модернізація насосного обладнання тощо.

Для консультації з приводу участі у проектах «70/30» можна звертатись за адресою: Велика Житомирська, 15-а, де щовівторка та щочетверга проходить перевірка проектів. 

Перейти до спискуВерсiя для друку