Головна  →  Новини  →  14 листопада 2017

На засіданні круглого столу в Святошинській РДА обговорили ініціативу встановлення пам’ятного знаку-хреста на честь загиблих воїнів героїв (фото)

На засіданні круглого столу в Святошинській РДА обговорили ініціативу встановлення пам’ятного знаку-хреста на честь загиблих воїнів героїв (фото)

14 листопада пройшло засідання «круглого столу» під головуванням керівника апарату Святошинської РДА Олексія Михайлова, з представниками ГО «Спілка ветеранів АТО Святошинського району м. Києва», «Рада ветеранів АТО Святошинського району м. Києва», «Святошинська філія Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій», «Всеукраїнська спілка ветеранів та інвалідів АТО». Метою зустрічі стало колективне звернення парафій УПЦ КП щодо встановлення пам’ятного знаку-хреста на честь загиблих воїнів героїв ВДВ ЗСУ і загиблих святошинців під час Революції Гідності та в зоні АТО неподалік від храму св. вмч. і цілителя Пантелеймона (просп. Перемоги, 73-Б). Участь в засіданні взяли військовий комісар Святошинського району м. Києва Вадим Ліхтін, представники структурних підрозділів РДА.

Під час розгляду даної пропозиції представники громадських організацій запропонували створити єдиний меморіальний комплекс загиблим святошинцям в сквері на вул. Чорнобильській, 12 де було відкрито пам’ятний знак «Воїнам Героям АТО». Військовий комісар Вадим Ліхтін наголосив на недоречності увіковічення пам’яті по родам військ і підтримав ініціативу створення єдиного комплексу на честь загиблих в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Також було запропоновано продовжити встановлення меморіальних дошок на честь загиблих святошинців в зоні АТО на учбових закладах району. 

Перейти до спискуВерсiя для друку