Головна  →  Новини  →  6 листопада 2017

В Святошині привітали соціальних працівників з професійним святом (фото)

В Святошині привітали соціальних працівників з професійним святом (фото)

Щороку в першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято встановлено згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 року, воно є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Привітали працівників соціальної сфери з професійним святом і в Святошинському районі. Так, 06 листопада в Центрі соціальних служб (вул. Гната Юри, 14-Б) відбулися урочистості на які в якості поважних гостей запросили працівників управління праці та соціального захисту населення, районного центру зайнятості, пенсійного фонду, служби у справах дітей, територіального центру соціального обслуговування, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділення соціально-медичної реабілітації дітей та відділень соціальної допомоги..

Зі словами привітання до присутніх звернувся голова Святошинської РДА Володимир Каретко, який висловив вдячність працівникам соціальної сфери за щоденну наполегливу працю, професіоналізм, милосердя та душевне тепло.

«Завдання працівників соціальної сфери полягає не тільки у сумлінному виконанні службових обов’язків, а, передусім, у людяності та розумінні. Адже досить часто саме ви стаєте першими, хто приймає на себе проблеми, біль та життєві негаразди мешканців нашого району. Тому соціальний працівник це не тільки професія, а й покликання і спосіб життя.

Щиро дякую вам за те, що ви завжди прагнете підтримати кожного, хто звернувся по допомогу, забезпечуєте надання державних соціальних гарантій та належний соціальний захист. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, незгасного оптимізму, душевної рівноваги, сімейного затишку, миру та злагоди», - сказав у своїй промові Володимир Каретко.

З нагоди професійного свята кращим працівникам соціальної сфери Володимир Каретко вручив Подяки та Почесні грамоти.

Перейти до спискуВерсiя для друку