Головна  →  Новини  →  26 жовтня 2017

Відбувся відкритий районний фестиваль-конкурс творчих родин (фото)

Відбувся відкритий районний фестиваль-конкурс творчих родин (фото)

У четвер, 26 жовтня, на базі СЗШ №297 (вул. Жолудєва, 3-Г) відбувся відкритий районний фестиваль-конкурс творчої родини «Єдина сім’я, єдина родина, єдина могутня моя Україна!», організований управлінням праці та соціального захисту населення Святошинської РДА. Даний фестиваль носить щорічний характер і має на меті забезпечити соціальну підтримку талановитих родин Святошинського району та популяризувати сімейні цінності.

Багато творчих родин брали і беруть участь в цьому фестивалі. І кожного разу фестиваль  відкриває нові зіркові творчі родини – яскраві і неповторні. Цього року у фестивалі, який проходить 12-ий рік поспіль, взяли участь 15 родин, що беззаперечно свідчить про зростання інтересу до подібних заходів.

Всі родини старанно готувалися до участі у конкурсах та представили свої виступи у таких традиційних номінаціях: «Нехай завжди квітує дерево родинне»; «Родинна смакота»; «Родинне вміння з покоління в покоління»; «Родинний марафон талантів – «Хвилина слави».

Свої таланти учасникам та гостям заходу також подарували юні таланти Святошинського району, які зачарували присутніх неперевершеними вокальними і хореографічними номерами.

Фінальним етапом фестивалю стало визначення переможців і вручення родинам Подяк голови Святошинської РДА Володимира Каретка та приємних подарунків від народного депутата України Олександра Третьякова.

Перейти до спискуВерсiя для друку