Головна  →  Новини  →  25 жовтня 2017

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

У середу, 25 жовтня, голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів прийом громадян з особистих питань. Прийом проходив у приміщенні адміністрації за адресою: просп. Перемоги, 97. Нагадаємо, такі прийоми проходять за попереднім записом у кожну першу, другу та четверту середу місяця.

Цього разу під час особистого прийому очільник району розглянув 7 звернень, які переважно стосувалися житлово-комунальної сфери. Так, серед порушених сьогодні питань були: ремонт підлоги у квартирі після залиття та питання щодо відсутності опалення по стояку і холодного водопостачання у житловому будинку на вул. Зодчих, 34; включення капітального ремонту внутрішньобудинкових мереж у підвалі будинку на вул. Верховинна, 87 до Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2018 рік; постійне залиття підвалу та відсутність гарячого водопостачання і опалення в будинку на вул. М. Ушакова, 10; питання щодо реконструкції парку «Юність» та забудови спірної ділянки парку багатоповерхівками; включення капітального ремонту під’їздів, заміни вікон та внутрішньобудинкових мереж у підвалі будинку на просп. Л. Курбаса, 2/13 до Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2018 рік; проблемні питання по спілці учасників АТО; приватизації кімнат у гуртожитку та передачі гуртожитку на вул. Чистяківській, 4 до територіальної громади міста Києва.

Володимир Каретко уважно розглянув питання з якими звернулися мешканці, надав детальні консультації та роз’яснення щодо них. Керівникам структурних підрозділів були надані відповідні доручення з встановленням термінів їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку