Головна  →  Новини  →  13 жовтня 2017

Відзначення Дня захисника України в СЗШ № 215 (фото)

Відзначення Дня захисника України в СЗШ № 215 (фото)

Воїне, лицарю славний,            
Ти зброю тримаєш в руках,
Щоб на нашу країну-державу        
Злий не позарився враг.

Будь мужній і будь достойний
Ти слави своїх батьків,
Відважний вкраїнський воїне,      
Нащадку славних козаків!

 

В середній загальноосвітній школі № 215 пройшла Урочиста лінійка до  Дня захисника України, який щорічно відзначають  в нашому суспільстві 14 жовтня. Метою заходу  є вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, зокрема козацтва, враховуючи його історичне значення й заслуги в утвердженні української державності.

Які вони — українські воїни? Змінювались обладунки, зброя, воєнні тактики та способи формування військ. Та незмінним залишився волелюбний дух, незламність і здатність до саможертовності, яка дивує увесь світ. Українці у всі часи та понад усе цінували свою свободу. І значною мірою через це воювати нам доводилось багато і часто. Доводиться і нині. Хто б міг подумати, що брати до рук зброю українцям доведеться й у третьому тисячолітті. Та ми переможемо і цього разу. Бо славні справжні герої були завжди і не перевелися досі в Україні.

Почесним гостем на лінійці був Верховний отаман Всеукраїнського громадського об’єднання «Всеукраїнське козацьке військо» Каленяк Віталій Петрович, який викладає предмет «Захист Вітчизни» в школі.

Директор школи Весельська Людмила Броніславівна  поздоровила всіх присутніх зі святом та привітала команду  учнів школи «Гайдамаки», які перемогли в районному етапі вишколу-гри «Козак-квест – 2017».

Рій козаків «Тайфун», який складається з учнів 10-11-х класів, вихованців Каленяка В.П., продемонстрували елементи сучасного військово-козацького вишколу.

На святі звучали пісні та вірші про Україну, козацтво, мужність сучасних українських воїнів.

Пам’ять героїв полеглих за нашу вільну, незалежну Україну, та невинних жертв неоголошеної війни вшанували хвилиною мовчання.

Під час виступів відзначено значний внесок добровольців, волонтерів у допомозі українським військовослужбовцям. Не залишились байдужими і учні нашої школи. Вони прийняли участь у районній благодійній акції зі збору подарунків для учасників  АТО, які знаходяться на лікуванні в шпиталях.

Психолог та соціальний педагог школи Черниш О.С. разом з лідерським активом організували акцію «Лист до України».

 

Джерело: СЗШ № 215

Перейти до спискуВерсiя для друку