Головна  →  Новини  →  12 жовтня 2017

Вітаємо Ансамбль танцю «Вітамінчики» з відзнакою

Вітаємо Ансамбль танцю «Вітамінчики» з відзнакою

Цього року за ініціативи Київської міської ради Київ вперше взяв участь у Європейському тижні місцевої демократії на здобуття відзнаки «12 зірок» - найвищої відзнаки Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

В рамках тижня було проведено відбір успішних практик реалізації громадських ініціатив у вирішенні питань місцевого значення. За результатами відбору успішних практик 12 жовтня в Колонній залі Київської міської ради відбулося урочисте відзначення переможців, визначених організаційним комітетом.

Серед переможців була і гордість Святошинського району – Благодійна організація «Ансамбль танцю «Вітамінчики», яку нагородили Почесною грамотою Київського міського голови за II місце в номінації «Культурні ініціативи».

Вітаємо «Вітамінчиків» із заслуженою нагородою та бажаємо й надалі успішно втілювати гарні ідеї в життя!

Нагадаємо, у минулому році проект керівника «Вітамінчиків» Олега Мельника – Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик» – став один з переможців Громадського бюджету і був реалізований за кошти міського бюджету у 2017 році.

Цього року Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик» також змагається за перемогу у Громадському бюджеті (номер проекту – 752).

Усі бажаючі можуть долучитися до голосування і віддати свій голос за вподобані ідеї на сайті https://gb.kyivcity.gov.ua. Підтримати можна одразу 5 проектів. 

Перейти до спискуВерсiя для друку