Головна  →  Новини  →  28 вересня 2017

Володимир Каретко: «Проведено обговорення проектних робіт з облаштування прилеглої території до станції метро «Святошин» (фото)

Володимир Каретко: «Проведено обговорення проектних робіт з облаштування прилеглої території до станції метро «Святошин» (фото)

Голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Каретко провів виїзну нараду з питань обговорення планів реконструкції станції метро «Святошин» та прилеглої до неї території.

Під час наради учасники обговорили спектр питань щодо благоустрою прилеглої території та в межах компетенції і відповідальності розподілили обсяги робіт.

«В рамках упорядкування прилеглої території необхідно розробити комплексну схему з благоустрою і звільнити переходи та підходи до станції метрополітену від стихійної торгівлі. Особам, що здійснюють торгівельну діяльність, ми пропонуємо зайняти альтернативні місця для торгівлі, а саме: ринок, що розташований неподалік від станції метро», - зазначив очільник району під час наради.

Нагадаємо, 8 червня заступник голови КМДА Микола Поворозник провів першу виїзну нараду щодо ремонту станції метро «Святошин» та прилеглої до неї території.

Станція метро «Святошин» - одна з найбільш навантажених станцій в столиці, якою користуються понад 50 тис. пасажирів щодня. Була побудована у 1971 році. 

Перейти до спискуВерсiя для друку