Головна  →  Новини  →  26 вересня 2017

ДНЗ №735 відзначив 55-річний ювілей! (фото)

ДНЗ №735 відзначив 55-річний ювілей! (фото)

26 вересня 2017 року дошкільний навчальний заклад №735, що розташований на вулиці Чистяківській, 1, відзначив 55-й ювілей.

За час свого існування цей дитячий садочок зазнав багато перетворень та дещо залишилося незмінним – безмежна любов до дітей, яку випромінюють навіть стіни закладу. Тож і не дивно, що святкування такої визначної дати пройшло в теплій та затишній атмосфері, а чудова концертна програма, яку підготували вихованці закладу, подарувала гарний настрій всім учасникам та гостям свята. Під час святкування діти щиро вітали свою «другу домівку» з Днем народження, натхненно декламували віршики, співали пісні та кружляли у веселих таночках, чим потішили як своїх вихователів, так і батьків.

Завітала до ДНЗ №735 і заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва, яка привітала вихованців та всіх співробітників садочку з 55-ою річницею від дня створення закладу та подякувала педагогічному колективу за гармонійний і різнобічний розвиток дітей. Окремо Наталія Гусєва подякувала завідуючій дитячим садочком Катерині Русавській, яка впродовж останніх 15-ти років старанно піклується про дошкільний заклад.

«У дитячому садочку №735 працюють по-справжньому талановиті педагоги, які своєю наполегливою та сумлінною працею щодня допомагають малюкам бути сміливими, розумними, кмітливими і допитливими. Не має сумніву, що злагоджена робота всього колективу є запорукою майбутнього успіху наших дітей, а колектив садочку саме такий – дружний, самовідданий, терплячий. Від усього серця дякую за ваш вклад у розвиток підростаючого покоління та бажаю вам невичерпного натхнення, нових успіхів і досягнень», - сказала у своїй промові заступник голови.

Довідково: ДНЗ №735 розпочав роботу у вересні 1962 року, як ясла №149 для дітей працівників авіазаводу ім. Антонова. Садочок був розрахований на 75 дітей та налічував 4 групи. Згодом, у 1984 році, статус закладу змінили і він перетворився у дитячий комбінат №735, а вже у 1997 році садочок №735 було передано до комунальної власності міста Києва.

Наразі ДНЗ №735 відвідує 92 дитини. 

Перейти до спискуВерсiя для друку