Головна  →  Новини  →  23 вересня 2017

Святошинці прийняли активну участь у загальноміському фестивалі «Парасольки добра» (фото)

Святошинці прийняли активну участь у загальноміському фестивалі «Парасольки добра» (фото)

Щороку наприкінці вересня на території Центрального парку культури та відпочинку («Маріїнський» парк) проходить загальноміське свято «Юнь Києва запрошує». І 23 вересня 2017 року, в рамках свята, пройшов яскравий фестиваль під гаслом «Парасольки добра». Понад двадцять років кияни та гості міста мають змогу прийняти участь в масштабному святі, отримати корисні поради, позитивні емоції, поспілкуватись з фахівцями соціальної роботи. В цей осінній день всі бажаючі мали змогу стати учасниками різноманітних ігор та змагань, взяти участь в майстер-класах, побачити концерт дитячої творчості.

Не залишились осторонь і активні святошинці. Працівники РЦСССМ разом з представниками УПСЗН, закладів освіти та Святошинської РДА створили яскраву ”парасолькову алею” на якій кожен бажаючий мав змогу залишити свої враження та побажання, побачити виступи юних каратистів Центру «Десантник», долучитись до захоплюючих майстер-класів, які підготували студенти ПТУ № 33 та вишу ВМУРЛ «Україна».

Своїми враженнями поділилась заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва: - «Сьогодні ми побачили грандіозне шоу в якому прийняли участь і громадські організації, і багатодітні родини, і клієнти наших служб, і всі хто хотів змістовно та з задоволенням провести свій вихідний день. Такі свята завжди об’єднують людей, надають можливість більш тісного та плідного спілкування, гарного настрою та незабутніх вражень. І сьогодні наш район вкотре пропагував здоровий спосіб життя та безпечної поведінки в дитячому та молодіжному середовищі, показав свою фаховість та креативність».

Свято не залишило нікого байдужим та незадоволеним, яскраві враження та позитивні емоції вирували суботнього дня в центрі столиці.

Перейти до спискуВерсiя для друку