Головна  →  Новини  →  21 вересня 2017

Володимир Каретко: Новий сквер на вулиці Верховинній вже приймає відвідувачів (фото)

Володимир Каретко: Новий сквер на вулиці Верховинній вже приймає відвідувачів (фото)

21 вересня Голова Святошинської РДА Володимир Каретко перевірив виконання робіт по облаштуванню нового скверу по вулиці Верховинній, 8/10, де комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень (КП УЗН) Святошинського району були проведені роботи.

Як сказав очільник району під час відвідання об’єкту, - «в місцях щільної забудови, дуже важливо створювати та підтримувати на належному рівні зони відпочинку для мешканців мікрорайону. Завдяки належній якості робіт працівників зеленбуду, ми отримали прекрасний затишний сквер. Сподіваюсь, тут буде зручно та комфортна» - наголосив Володимир Каретко.

При цьому він зазначив, що до нього вже поступили звернення від мешканців з приводу необхідності збільшення кількості лав в сквері, що означає – рішення щодо створення скверу було вчасне та актуальне.

Довідково: КП УЗН Святошинського району провели роботи по облаштуванню доріжок з асфальтного покриття з організацією місць для встановлення лав відпочинку. Сквер місить дитячий майданчик та майданчик для заняття спортом. Сквер оснащений освітленням. 

Перейти до спискуВерсiя для друку