Головна  →  Новини  →  14 вересня 2017

Вогнеборці ліквідували пожежу у торгівельному павільйоні у Святошинському районі столиці

Вогнеборці ліквідували пожежу у торгівельному павільйоні у Святошинському районі столиці

Сьогодні, 14 вересня, о 17:24 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про те, що на території одного із ринків по пр. Леся Курбаса, 4 Б, що у Святошинському районі столиці, виникла пожежа.

До місця виклику негайно було направлено вогнеборців із найближчих пожежно-рятувальних підрозділів. Прибувши о 17:35 до місця події, рятувальники встановили, що горить торгівельний павільйон, в якому розміщена аптека та інші торгівельні площі, з розповсюдженням вогню на поруч розташований торгівельний павільйон. Загальна площа пожежі складала близько 2 тис. кв. м. Не гаючи часу, столичні рятувальники відразу ж приступили до гасіння пожежі.

Для обмеження шкідливих факторів пожежі (диму) на пасажирів швидкісного трамваю, лінія якої проходить поруч, о 19:10 працівники комунального підприємства «Київпастранс» зняли напругу з контактної мережі трамвайної лінії, зупинивши їх рух.

Вже о 18:23 вогнеборцям вдалося локалізувати пожежу, а о 19:22 - ліквідувати.

До гасіння пожежі залучено 14 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 63 чоловіки особового складу Головного управління ДСНС України у м. Києві.

Інформації щодо жертв та постраждалих немає.

Причини виникнення пожежі наразі з’ясовуються.

 

Джерело: Головне управління ДСНС України у м.Києві

Перейти до спискуВерсiя для друку