Головна  →  Новини  →  13 вересня 2017

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

13 вересня голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів прийом громадян з особистих питань. Такі прийоми проходять першу, другу та четверту середу щомісяця. На даних прийомах, згідно попереднього запису, мешканці району мають змогу, через особисте спілкування з головою, вирішити питання які їх турбують. Прийом проходив в приміщенні СРДА за адресою просп. Перемоги, 97.

На особистий прийом було записано десять осіб, питання які були підняті при спілкуванні з керівником району переважною більшістю стосувались благоустрою прибудинкових територій. Серед яких – асфальтування прибудинкової території, благоустрій газону та комісійне обстеження труб опалення на горищі будинку 71/2 по проспекту Перемоги; асфальтування прибудинкової території по вул. Жмеринська, 4 та завершення встановлення металопластикових вікон в під’їзді №3; асфальтування прибудинкової території будинку 10 по вул. Жмеринська і заміна вікон на сходових клітинах; ремонт під’їздів по вул. Чорнобильська, 19; циркуляція ГВП у будинку 36 по вул. Жмеринська та опалення будинку 46 по вул. Котельникова; капітальний ремонт будинків №№ 3, 5, 7 по вулиці Перемоги. Також були розглянуті питання залиттів квартир по вулицях Якуба Коласа, 7 та Перемоги, 7.

Під час спілкування з представником «ФОП Коваль Сергій Миколайович» було розглянуто питання заборгованості за виконані роботи у 2011 році.

Одним із питань було розглянуто роботу секції боксу в підлітковому клубі «Сокіл» ЦСПК «Щасливе дитинство» по вул. Прилужна, 6.

Участь в прийомі прийняли безпосередньо відповідальні фахівці самостійних управлінь та структурних підрозділів Святошинської РДА. Під час розгляду кожного питання голова району надав відповідні доручення, були встановлені терміни їх виконання. 

Перейти до спискуВерсiя для друку