Головна  →  Новини  →  13 вересня 2017

В Святошинській РДА пройшло чергове засідання оперативного штабу (фото)

В Святошинській РДА пройшло чергове засідання оперативного штабу (фото)

13 вересня 2017 року в Святошинській держадміністрації пройшло засідання щотижневого оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в зимово-весняний період 2017-2018 року, яке провів перший заступник голови Сергій Пилипчук. Участь в засіданні взяли: заступник голови СРДА Наталія Гусєва, керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

Розпочали засідання з стану виконання протокольних доручень, усунення недоліків та зауважень. Актуальним питанням сьогодення стало отримання актів готовності систем теплоспоживання до опалювального сезону 2017/2018 років та оформлення паспортів готовності житлових будинків.

Далі розглянули стан виконання робіт з підготовки до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років відповідно до розроблених заходів, заповнення внутрішньобудинкових систем опалення житлових будинків спеціальною підготовленою водою, проведення робіт по звірянню площ нарахувань за централізоване опалення.

Приділили увагу функціонуванню ліфтового господарства, оперативному реагуванні відновлення роботи ліфтів. 

Окремо було розглянуто питання складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою та за несвоєчасне прибирання балансоутримувачами закріплених територій.

Наприкінці засідання було розглянуто питання контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до Комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва" Київської міської державної адміністрації (15-51) та аналіз якості виконання.

За наслідками розглянутих питань присутні керівники отримали відповідні доручення, встановлено термін їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку