Головна  →  Новини  →  30 серпня 2017

В Святошинській адміністрації пройшло щотижневе засідання оперативного штабу

В Святошинській адміністрації пройшло щотижневе засідання оперативного штабу

30 серпня 2017 року в Святошинській РДА пройшло щотижневе засідання оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року. Засідання провів перший заступник голови Святошинської РДА Сергій Пилипчук.

На початку засідання присутні розглянули стан виконання протокольних доручень, які були надані під час минулого засідання. Далі перейшли до розгляду нагальних питань підготовки до опалювального сезону, зокрема детально зупинилися на таких питаннях: отримання актів готовності систем теплоспоживання; виконання робіт з промивки внутрішньобудинкових систем теплоспоживання; заповнення внутрішньобудинкових систем опалення житлових будинків спеціальною підготовленою водою; виконання необхідних робіт в закладах освіти, медицини, культури та соціального захисту населення; оформлення паспортів готовності житлових будинків.

Окремо були опрацьовані питання щодо виконання робіт з приведення внутрішньобудинкових мереж у відповідність до проекту (на об’єктах де під час минулого осінньо-зимового періоду були виявлені порушення і здійсненні ПАТ «Київенерго» надмірні нарахування за спожиті послуг з централізованого опалення).

Також належна увага була приділена питанням проведення роботи по звірянню площ нарахувань за централізоване опалення.

Далі присутні заслухали звіт щодо стану отримання КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Святошинського району м. Києва» ліцензії на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії; обговорили інформацію щодо затвердження тарифу для споживачів вулиці Бударіна, які забезпечуються тепловою енергією від котельні ТОВ «КК «Зараз-1»; розглянути питання функціонування ліфтового господарства.

Крім того, детально були розглянуті такі питання: стан виконання робіт з прибирання закріплених територій; стан закриття контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою та проведення робіт з відновлення благоустрою після розриттів; складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою, несвоєчасне прибирання балансоутримувачем закріплених територій та несвоєчасний покіс трави та знесення сухостійних, аварійних дерев.

Наприкінці засідання були опрацьовані питання контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до КБУ «Контактний центр міста Києва» (15-51) та проаналізована якість їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку