Головна  →  Новини  →  23 серпня 2017

В Святошині відкрили пам’ятний знак воїнам АТО

В Святошині відкрили пам’ятний знак воїнам АТО

23 серпня, напередодні 26-ої річниці незалежності України, в Святошинському районі у сквері на вул. Чорнобильській, 12 відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку «Воїнам Героям АТО», який є закладним каменем на місці майбутнього пам’ятника. Участь у заході взяли: заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва, голова ГО «Спілка ветеранів, учасників АТО Святошинського району міста Києва» Євген Кривобок, голова Громадської ради при Святошинській РДА Дмитро Нікульшин, помічники народного депутата Україна Олександра Третьякова, учасники та ветерани АТО, громадськість району. Відкриття пам’ятного знаку відбулося за ініціативи ГО «Спілка ветеранів, учасників антитерористичної операції Святошинського району міста Києва».

Після зняття покрови з пам’ятного знаку присутні, під супровід військового оркестру, поклали квіти до закладного каменю. Далі пролунали Гімн України та військові залпи.

Церемонію відкриття пам’ятного знаку продовжив мітинг пам’яті, який розпочав Євген Кривобок. Зі словами подяки до присутніх звернулася і заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва. У своєму виступі Наталія Гусєва наголосила на обов’язку кожного берегти пам'ять про всіх героїв антитерористичної операції та бути гідними подвигу воїнів.

Хвилиною мовчання було вшановано всіх тих, хто віддав життя захищаючи незалежність, територіальну цілісність і суверенітет України.

Далі намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, Архієпископ Вишгородський Агапіт освятив пам’ятний знак і провів молебень за загиблими у співслужінні з духовенством УПЦ КП.

Крім того, Агапіт вручив членам ГО «Спілка ветеранів, учасників антитерористичної операції Святошинського району міста Києва» медалі «За жертовність і любов до України».

Перейти до спискуВерсiя для друку