Головна  →  Новини  →  10 серпня 2017

Стартував перший етап впровадження електронної медицини у Святошинському районі

Стартував перший етап впровадження електронної медицини у Святошинському районі

Сьогодні, 10 серпня, голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Каретко та директор ТОВ «ХЕЛСІ ЮА» Андрій Михайлюк підписали меморандум про співпрацю в рамках пілотного проекту електронної медицини на базі Святошинського району.

У відповідності до реалізації проекту впровадження електронної медичної інформаційної системи надання медико-санітарної допомоги у Святошинському районі, підписання меморандуму є стартом реалізації першого етапу впровадження електронної медицини.

Як зазначив очільник району під час свого виступу: «Ми реформували систему отримання адміністративних послуг, соціальних послуг, тепер настав час медичної галузі. Зміни незворотні, тому звертаюсь до всіх медичних установ району з проханням віднестись з усією серйозністю та відповідальністю до процесу впровадження».

Також Володимир Каретко додав, що найближчим часом для медичного персоналу будуть проведені курси комп’ютерної грамотності з метою забезпечення достатнього рівня володіння сучасними IT-системами, а також буде закуплено комп’ютерне обладнання та оновлені локальні системи доступу до мережі інтернет.

Зі свого боку директор з впровадження компанії Helsi Євген Донець наголосив, що система helsi.me впроваджена і працює в чотирьох районах Києва і саме цей досвід реалізації буде використано в Святошинському районі.

Меморандум також підписали медичні установи Святошинського району: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1», Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3» та Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр».

До кінця 2017 року у Святошинському районі буде впроваджено перший етап електронної медицини.

електронної медицини.

Перейти до спискуВерсiя для друку