КМДА Київська міська державна адміністрація


9 серпня 2017

В Святошинській адміністрації пройшло щотижневе засідання оперативного штабу

В Святошинській адміністрації пройшло щотижневе засідання оперативного штабу

09 серпня 2017 року в Святошинській РДА пройшло щотижневе засідання оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року. Засідання провів перший заступник голови Святошинської РДА Сергій Пилипчук.

Розпочалося засідання з розгляду стану виконання протокольних доручень, які були надані на минулому тижні.

Детально були обговоренні питання щодо проведення гідравлічних випробувань теплових мереж на щільність та міцність, а також виконання робіт з промивки внутрішньобудинкових систем теплоспоживання.

Далі присутні розглянули великий блок питань, який стосувався стану виконання робіт з підготовки до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років відповідно до розроблених заходів. Зокрема опрацювали питання щодо стану підготовки в закладах освіти, медицини, культури та соціального захисту населення, а також в житлових будинках.

Також увага була приділена стану виконання робіт з приведення внутрішньобудинкових мереж у відповідність до проекту (на об’єктах де під час минулого осінньо-зимового періоду були виявлені порушення і здійсненні ПАТ «Київенерго» надмірні нарахування за спожиті послуг з централізованого опалення).

Далі були розглянуті питання щодо стану оформлення паспортів готовності житлових будинків, функціонування ліфтового господарства та виконання робіт з прибирання закріплених територій.

Окремо були опрацьовані питання щодо стану закриття контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою та проведення робіт з відновлення благоустрою після розриттів, а також складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою, несвоєчасне прибирання балансоутримувачем закріплених територій та несвоєчасний покіс трави та знесення сухостійних, аварійних дерев.

Крім того, уважно були розглянуті питання контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до КБУ «Контактний центр міста Києва» (15-51) та проаналізована якість їх виконання.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.