Головна  →  Оголошення  →  31 липня 2017

Інститут політико-правових та релігійних досліджень проводить Тиждень права, присвячений 26-й річниці незалежності України

Інститут політико-правових та релігійних досліджень організовує тиждень права з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України. Місія «Тижня права» – утвердження поваги до права та довіри до правників як правової традиції в українському суспільстві.

З 14 по 19 серпня 2017 року заплановано проведення правоосвітніх заходів та надання професійної безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини.

Початок: 14 серпня 2017 року о 10 годині.

Захід буде проведено у місті Києві, Київській, Донецькій та Дніпропетровській областях.

У місті Києві та Київській області надання професійної безоплатної правової допомоги здійснюватиметься юристами Юридичної компанії «АЮР КОНСАЛТИНГ» спільно з представниками Інституту політико-правових та релігійних досліджень.

Запис на консультацію за тел. 050-352-96-56, 067-538-97-98 або шляхом направлення е-листа на адресу: aur.consalt@gmail.com вказавши у темі «Тиждень права до Дня незалежності України».

Координатор заходу:

Герасименко Олександр Олександрович – Президент Інституту політико-правових та релігійних досліджень, член Координаційної Ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України (е-mail: institute2014@ukr.net).

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/institute2015/.

Перейти до спискуВерсiя для друку