Головна  →  Новини  →  27 липня 2017

Володимир Каретко провів робочу зустріч щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку (фото)

Володимир Каретко провів робочу зустріч щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку (фото)

27 липня голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів робочу зустріч з депутатами Київради Вікторією Мухою і Георгієм Ясинським та представниками КП «Спецжитлофонд». Головною темою зустрічі стали роботи з реконструкції, модернізації та капітального будівництва закладів освіти, які виконуються відповідно до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік.

Окрему увагу було приділено завершенню будівництва дошкільного навчального закладу на вул. Бахмацькій, 35 розрахованого на 130 дітей. Володимир Каретко зазначив, що цей об’єкт незавершеного будівництва, який у 2003 році розпочав будувати КиАЗ «Авіант», більше 10 років перебував у занедбаному стані. У 2014 році об’єкт було передано у комунальну власність територіальної громади міста Києва та до сфери управління Святошинської РДА, а вже у 2016 внесено до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік.

«За останні роки на масиві Новобіличі досить суттєво зросла чисельність  населення, в тому числі дитячого. Тож створення нового сучасного дитячого садочку дозволить скоротити черги до дошкільних навчальних закладів та розвантажити найближчі садочки. В свою чергу, це зніме соціальну напругу у мікрорайоні», - підкреслив очільник району.

Під час зустрічі були також обговорені питання щодо інших об’єктів на яких тривають будівельні роботи.

Перейти до спискуВерсiя для друку