Головна  →  Новини  →  12 липня 2017

У Святошинській адміністрації пройшло щотижневе засідання оперативного штабу

У Святошинській адміністрації пройшло щотижневе засідання оперативного штабу

12 липня 2017 року в Святошинській РДА пройшло щотижневе засідання оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року. Засідання провів перший заступник голови Святошинської РДА Сергій Пилипчук.

Засідання розпочалося з розгляду стану виконання протокольних доручень, які були надані на минулому тижні. Далі присутні обговорили питання щодо проведення гідравлічних випробувань теплових мереж на щільність та міцність і виконання робіт з промивки внутрішньобудинкових систем теплоспоживання.

Детальна увага була приділена питанням стану виконання робіт з підготовки до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років відповідно до розроблених заходів в закладах освіти, медицини, культури, соціального захисту населення та в житлових будинках.

Також присутні ретельно опрацювали інформацію щодо виконання робіт з приведення внутрішньобудинкових мереж у відповідність до проекту (на об’єктах, де під час минулого осінньо-зимового періоду були виявлені порушення і здійсненні ПАТ «Київенерго» надмірні нарахування за спожиті послуг з централізованого опалення).

Під час розгляду питань, які стосувалися стану функціонування ліфтового господарства було дано доручення всім керівникам ЖЕДів розвісити оголошення щодо привернення уваги мешканців до сторонніх осіб, які спускаються до ліфтових шахт. Дане рішення було прийнято у зв’язку з тим, що збільшилися випадки розкрадання ліфтового обладнання.

Далі були розглянуті питання щодо виконання робіт з прибирання закріплених територій. Сергій Пилипчук звернув увагу присутніх на незадовільний стан покосу трави на балансових територіях ЖЕДів та надав доручення усунути виявлені недоліки.

Окрема увага була приділена стану виконання робіт з розробки проекту з донорощування димових труб у житлових будинках № 32/4 на вулиці Клавдіївській та № 33 на вулиці Корсунській, а також прорахунку щодо вартості виконання безпосередньо будівельно-монтажних робіт.

Уважно були розглянуті і питання стану закриття контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою та проведення робіт з відновлення благоустрою після розриттів. Присутні також заслухали звіт щодо складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою, несвоєчасне прибирання балансоутримувачем закріплених територій та несвоєчасний покіс трави і знесення сухостійних, аварійних дерев.

Наприкінці засідання були опрацьовані питання контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до КБУ «Контактний центр міста Києва» (15-51) та проаналізована якість їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку