Головна  →  Новини  →  5 липня 2017

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

5 липня голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Каретко провів прийом громадян з особистих питань. Такі прийоми проходять першу, другу та четверту середу щомісяця. На даних прийомах, згідно попереднього запису, мешканці району мають змогу, через особисте спілкування з головою, вирішити питання які їх турбують. Прийом проходив в приміщенні СРДА за адресою просп. Перемоги, 97.

На особистий прийом було записано п’ять осіб, питання які були підняті при спілкуванні з очільником району переважною більшістю стосувались благоустрою. Це проведення ремонтних робіт у будинку 10-А по вулиці Гната Юри; облаштування дитячого майданчика, місця відпочинку для дітей по вул. Я. Колоса; заміна вікон у будинку по просп. Ак. Корольова, 8 (під’їзд 8, 9) та в будинку 42 по вул. Котельникова; незадовільна пішохідна зона біля ринку «Дніпро» (ставлять авто на переході).

Одним із питань було звернення батьків щодо забезпечення ліками дитину після операції (трансплантація нирки).

Під час розгляду звернення голови Громадської організації «Спілка ветеранів антитерористичної операції Святошинського району міста Києва» Євгена Кривобока щодо облаштування пам’ятника загиблим воїнам АТО (на перехресті вул. Чорнобильської та Ірпінської) було узгоджено питання місце розташування наріжного каменя та терміни самого відкриття.

Участь в прийомі прийняли безпосередньо відповідальні фахівці самостійних управлінь та структурних підрозділів Святошинської РДА. Голова району приділив належну увагу по всім питанням, надав відповідні доручення, були визначені терміни їх виконання. 

Перейти до спискуВерсiя для друку