Головна  →  Новини  →  21 червня 2017

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

21 червня голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Каретко провів прийом громадян з особистих питань. Такі прийоми проходять першу, другу та четверту середу щомісяця. На даних прийомах, згідно попереднього запису, мешканці району мають змогу, через особисте спілкування з головою, вирішити питання які їх турбують. Прийом проходив в приміщенні СРДА за адресою просп. Перемоги, 97.

На особистий прийом було записано п’ять осіб, які обговорили проблемні питання при спілкуванні з очільником району. Серед піднятих питань житлово-комунального спрямування було розглянуто звернення мешканців будинку 25-А по вулиці Семиренка щодо ремонту покрівлі та асфальтування прибудинкової території. Також заслухали представників комунального господарства району відносно підготовки до опалювального сезону, зокрема вирішення проблем в будинку 13-А по бульвару Ромена Роллана.

Одним із питань було звернення голови організації ветеранів району відносно оплати комунальних послуг за орендовані приміщення які використовуються організацією та подальшу в них роботу.

Далі Володимир Каретко мав нагоду поспілкуватись з настоятелем Храму Святого Спиридона Триміфунтського, що знаходиться в межах парку «Юність», стосовно подальшої співпраці.

Участь в прийомі прийняли безпосередньо відповідальні фахівці самостійних управлінь та структурних підрозділів Святошинської РДА. Очільник району приділив належну увагу по всім питанням, надав відповідні доручення, були визначені терміни їх виконання. 

Перейти до спискуВерсiя для друку