Головна  →  Новини  →  15 червня 2017

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

У четвер, 15 червня, голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів прийом громадян з особистих питань. Прийом проходив у приміщенні адміністрації за адресою: просп. Перемоги, 97.

Сьогодні на особистому прийомі очільник району розглянув 8 питань, які переважно стосувалися житлово-комунальної сфери. Так, серед порушених питань були: заміна труб гарячого та холодного водопостачання у підвалі будинку; паркування автомобілів на прибудинковій території; заміна вікон на сходових клітинах, а також заміна труб гарячого та холодного водопостачання; капітальний ремонт вхідних груп, сходових клітин під’їздів будинку, заміна сходів у під'їзди, знесення бойлера та видалення дерева; перенесення огорожі для облаштування автостоянки для мешканців будинку № 7 на вулиці Петрицького; питання щодо огорожі. Крім того, за дорученням заступника голови КМДА Петра Пантелеєва було розглянуто ще два питання. Перше питання стосувалося капітального ремонту будинку на вулиці Гната Юри, 10-А, друге питання – неналежної подачі тепла у квартири будинку та рахунків за тепло.

Володимир Каретко приділив усім питанням належну увагу, надав детальні консультації та ґрунтовні роз’яснення щодо них. Керівникам структурних підрозділів були надані відповідні доручення та встановлено терміни їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку