Головна  →  Новини  →  14 червня 2017

У Святошинській адміністрації пройшло щотижневе засідання оперативного штабу (фото)

У Святошинській адміністрації пройшло щотижневе засідання оперативного штабу (фото)

14 червня 2017 року в Святошинській РДА пройшло щотижневе засідання оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період. Засідання провела заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва.

Засідання оперативного штабу розпочалося з розгляду стану виконання протокольних доручень, які були надані на минулому тижні. Далі присутні обговорили питання щодо стану проведення гідравлічних випробувань теплових мереж на щільність та міцність, а також заслухали інформацію щодо перевірки стану внутрішньобудинкових систем теплоспоживання.

Належна увага була приділена питанням стану виконання робіт з приведення внутрішньобудинкових мереж у відповідність до проекту (на об’єктах де під час минулого осінньо-зимового періоду були виявлені порушення і здійсненні ПАТ «Київенерго» надмірні нарахування за спожиті послуг з централізованого опалення).

Також були обговорені питання стану функціонування ліфтового господарства та питання благоустрою, які стосувалися виконання робіт з прибирання і покосу трави на закріплених територіях.

Далі присутні приділили увагу стану закриття контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою та проведення робіт з відновлення благоустрою після розриттів, а також заслухали звіт щодо складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою, несвоєчасне прибирання балансоутримувачем закріплених територій та несвоєчасний покіс трави та знесення сухостійних, аварійних дерев.

Наприкінці засідання були розглянуті питання контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до КБУ «Контактний центр міста Києва» (15-51) та проаналізована якість їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку