Головна  →  Новини  →  8 червня 2017

В Святошині провели командно-штабне тренування районної ланки системи цивільного захисту (фото)

В Святошині провели командно-штабне тренування районної ланки системи цивільного захисту (фото)

У четвер, 08 червня, в Святошинському районі провели командно-штабне тренування Святошинської районної ланки територіальної підсистеми м. Києва єдиної державної системи цивільного захисту.

Навчання відбулося за участю керівництва Святошинської РДА, членів комісії ТЕБ та НС, комісії з питань евакуації, керівників структурних підрозділів Святошинської РДА, спеціалізованих служб цивільного захисту, комунальних підприємств, представників районного управління Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також органів управління та сил цивільного захисту суб’єктів господарювання, окремих підприємств, організацій та установ.

Командно-штабне тренування мало на меті виконати такі головні завдання:

-         перевірити готовність органів управління та сил Святошинської районної ланки територіальної підсистеми м. Києва єдиної державної системи цивільного захисту щодо переведення з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період;

-         вдосконалити навички керівного складу органів управління, суб’єктів господарювання щодо організації виконання заходів переведення з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період;

-         визначити основні напрямки роботи з удосконалення дій органів управління щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в особливий період.

Захід провели у два етапи. Перший етап, який відбувся на базі Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97), передбачав опрацювання порядку дій сил і засобів спеціалізованих служб цивільного захисту під час приведення районного господарства у вищі ступені готовності щодо ліквідації надзвичайних ситуацій в особливий період. Другий етап проходив на базі КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Святошинського району м. Києва» (вул. Симиренка, 17) та мав на меті відпрацювати дії комунально-технічної служби цивільного захисту щодо укриття населення і працюючого персоналу за сигналом «Повітряна небезпека». Також під час другого етапу навчання була відпрацьована організація рятувальних робіт після раптового нападу противника.

Перейти до спискуВерсiя для друку