Головна  →  Новини  →  31 травня 2017

У Святошинській адміністрації пройшло щотижневе засідання оперативного штабу

У Святошинській адміністрації пройшло щотижневе засідання оперативного штабу

31 травня 2017 року в Святошинській РДА пройшло щотижневе засідання оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період. Засідання провів перший заступник голови Святошинської РДА Сергій Пилипчук.

Засідання оперативного штабу розпочалося з обговорення стану проведення гідравлічних випробувань теплових мереж на щільність і міцність, а також стану отримання актів готовності систем теплоспоживання.

Далі присутні розглянули стан функціонування ліфтового господарства.

Належна увага була приділена питанням, які стосувалися виконання робіт з прибирання та покосів трави на закріплених територій.

Окремо були обговорені питання щодо підписання актів приймання-передачі безгосподарчих об’єктів теплоенергетики та прийняття їх у володіння та користування ПАТ «Київенерго».

Також були розглянуті питання щодо стану закриття контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою та проведення робіт з відновлення благоустрою після розриттів.

Далі присутні заслухали інформацію про складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою та за несвоєчасне прибирання балансоутримувачем закріплених територій.

Питанням контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до КБУ «Контактний центр міста Києва» (15-51) та аналізу якості їх виконання також була приділена належна увага.

Перейти до спискуВерсiя для друку