Головна  →  Новини  →  27 травня 2017

В Святошині відсвяткували День Києва та День столиці (фото)

В Святошині відсвяткували День Києва та День столиці (фото)

За легендою в 482 році брати Кий, Щек і Хорив та їхня сестра Либідь заснували на мальовничих берегах Дніпра місто та назвали його на честь старшого брата Києвом. Тож цими вихідними Києву виповнюється 1535 років.

Відсвяткували цю поважну дату і в Святошинському районі. Так, в суботу, 27 травня в парку «Інтернаціональний» святошинська громада на чолі з головою Святошинської РДА Володимиром Каретком зібралася на традиційне районне театралізоване свято «Мій Київ – моя столиця».

До святкування також долучилися: народний депутат України Олександр Третьяков, депутат Київради Вікторія Муха.

Урочистий захід розпочав очільник району, який привітав святошинців зі святами та побажав кожному міцного здоров’я, сімейного затишку та миру.

Насичена програма святкування складалася з безлічі цікавих, пізнавальних та веселих активностей для гостей будь-якого віку. Наприклад, ті, кому до вподоби поєднувати приємне і корисне брали участь у різноманітних майстер-класах, де можна було не тільки відпочити від буденних клопотів, а й навчитися створювати справжні шедеври. А ті, хто більше полюбляє активний відпочинок залюбки долучалися до тематичних квестів і спортивних вікторин та з великим азартом долали туристську смугу перешкод. Малечі також вистачало розваг – аквагрим, аніматори та веселі конкурси принесли купу радості та позитивних емоцій. Крім того, в парку були представлені тематичні алеї, де батьки мали можливість більше дізнатися про навчальні та позашкільні заклади району.

Приємно здивували всіх відвідувачів свята показові виступи важкоатлетів Центру «Десантник» та творчі виставки юних талантів Святошина, зокрема виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва та виставка художніх робіт «Рідний Київ».

Не залишило нікого байдужим і урочисте відкриття VIІ Міжнародного благодійного фестивалю дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик», яке вражало своїми барвами, чудовою музикою та захоплюючими танцювальними виступами.

В якості нагороди за активну участь у конкурсах маленьких учасників свята пригощали морозивом та солодкою ватою. Також солодкі десерти отримали всі дитячі колективи.

Свято відбулося за підтримки народного депутата України Олександра Третьякова.  

Перейти до спискуВерсiя для друку