Головна  →  Новини  →  26 травня 2017

В Святошині зустріли закордонні делегації фестивалю «Сонячний каштанчик» (фото)

В Святошині зустріли закордонні делегації фестивалю «Сонячний каштанчик» (фото)

У п’ятницю, 26 травня, напередодні відкриття VII Міжнародного благодійного фестивалю дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик», у Святошинській РДА провели тематичну зустріч-знайомство «Ласкаво просимо в Україну» для закордонних делегацій фестивалю.

Представників закордонних делегацій, а це гості з Албанії, Грузії, Молдови, Литви, Таїланду та Туреччини, а також українські колективи зустрів голова Святошинської РДА Володимир Каретко разом з учнівською молоддю Київської гімназії східних мов №1 та благодійною організацією «Ансамбль танцю «Вітамінчики».

Очільник району привітав учасників фестивалю та побажав юним талантам успіхів, натхнення і незабутніх емоцій. Також Володимир Каретко подякував керівнику «Вітамінчиків» Олегу Мельнику, завдяки якому існує «Сонячний каштанчик», за невичерпну енергію та постійне бажання вдосконалювати і розвивати фестиваль.

«Святошинський район радий приймати у себе учасників фестивалю «Сонячний каштанчик». З року в рік це стає гарним досвідом для всіх нас: закордонні учасники мають можливість більше дізнатися про Україну, про її традиції та культуру, а учасники з усіх куточків нашої країни та гості фестивалю долучаються до культур народів світу, поглиблюють свої знання про фольклорне мистецтво, знайомляться з творчістю національних меншин», - зазначив Володимир Каретко.

На згадку про Святошинський район столиці очільник району презентував творчим колективам пам’ятні подарунки.

Перейти до спискуВерсiя для друку