Головна  →  Новини  →  19 травня 2017

Система «Тривожна кнопка» працює на достатньому рівні – КАРЕТКО (фото)

Система «Тривожна кнопка» працює на достатньому рівні – КАРЕТКО (фото)

Сьогодні голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів оперативну перевірку роботи системи «Тривожна кнопка», які встановлені в усіх дошкільних навчальних закладах Святошинського району.

Під час перевірки був здійснений оперативний виклик з дитячого садочку №694, що на вулиці Академіка Корольова, 12-Д. Оперативна бригада з’явилася на місце виклику у визначений термін, через 10 хвилин. Володимир Каретко подякував черговій групі, яка прибула на виклик.

«Перевірка системи «Тривожна кнопка» показала ефективність роботи, що відповідає встановленим нормам. Охоронці за викликом приїхали по формі та у встановлений час, це дає впевненість, що безпека закладу та відвідувачів забезпечена», - наголосив Володимир Каретко від час перевірки.

Очільника району супроводжували: заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва, представники районного управління освіти, молоді та спорту, директор навчального закладу.

Нагадаємо, що 11 травня мер Києва Віталій Кличко проводив оперативну перевірку роботи систем «Тривожна кнопка» разом з головами держадміністрацій у Деснянському районі. 

Перейти до спискуВерсiя для друку