Головна  →  Новини  →  16 травня 2017

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

У вівторок, 16 травня, голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів прийом громадян з особистих питань. Прийом проходив у приміщенні адміністрації за адресою: просп. Перемоги, 97. 

Цього разу під час прийому було розглянуто 7 питань, які стосувалися різних сфер життя. Так, серед порушених сьогодні питань були: надання допомоги у проведенні фестивалю для учасників АТО та їх родин; обслуговування бюджетних організацій району ПАТ «Приватбанк»; будівництво торговельного центру на власній земельній ділянці за адресою: вул. Булаховського, 8-Б; вакансія вчителя з плавання у СШ № 140; перенесення огорожі для облаштування автостоянки для мешканців будинку № 7 на вулиці Петрицького; кошти, виділені на капітальний ремонт будинку на вул. Кіпріанова, 6-А; усунення директора СШ № 162 від займаної посади.

Очільник району приділив усім питанням належну увагу, надав детальні консультації та ґрунтовні роз’яснення щодо них. Керівникам структурних підрозділів Володимир Каретко надав відповідні доручення та встановив терміни їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку