Головна  →  Новини  →  11 травня 2017

В Святошині відзначили День Європи (фото)

В Святошині відзначили День Європи (фото)

Сьогодні, 11 травня, в Святошині відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи. Урочистості відбулися на майданчику біля Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97) за участі першого заступника голови Святошинської РДА Сергія Пилипчука, заступника голови Наталії Гусєвої та керівника апарату Олексія Михайлова, керівників управлінь та відділів держадміністрації, депутатського корпусу, родин Героїв Небесної Сотні, учасників АТО, волонтерів, представників європейських організацій, керівників районних підприємств, установ та організацій, лідерів студентського руху, учнівської молоді та громадськість району.

Захід розпочали військовослужбовці Почесної варти Міністерства оборони України, які під звуки маршу пронесли Державний Прапор України та Прапор Європейського Союзу до флагштоків.

Далі перший заступник голови СРДА разом з головою Спілки ветеранів АТО Святошинського району Євгеном Кривобоком під мелодію Державного гімну України підняли вгору по флагштоку Державний Прапор України. Після чого під звуки Гімну Європи «Ода до радості» Сергій Пилипчук разом з ліцеїстом ліцею «ЕКО» №198 Артемом Кравцем переможцем II Міжнародної олімпіади з математики та фізики (в місті Вілюнь Польща) підняли Прапор Європейського Союзу.

Після підняття прапорів Сергій Пилипчук звернувся до присутніх із промовою у якій наголосив, що відзначаючи День Європи ми не тільки вшановуємо спільну історію і такі спільні цінності, як демократія, верховенство права та людської гідності, а й декларуємо, що наше майбутнє – разом з Європейським союзом.

«Сьогодні доленосний день для всіх нас-українців, не пройшло і години як було ухвалено рішення Ради міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України. Ми прагнемо досягти європейських стандартів в усіх сферах життя, взяти все найкраще з досвіду наших сусідів та застосувати для розвитку і процвітання України. Щиро впевнений, що незабаром наша держава стане повноправним членом європейської спільноти, адже курс на інтеграцію до європейських інституцій українці обрали свідомо, зробивши власний цивілізаційний вибір», - додав перший заступник голови РДА.

Під час урочистостей від імені голови Святошинської РДА Володимира Каретка заступник голови Наталія Гусєва привітала переможця II Міжнародної олімпіади з математики та фізики Артема Кравця і вручила Подяку та цінний подарунок.

Завершилися урочистості чарівним флешмобом «Сонце за нас» у виконанні вокально-естрадного ансамблю «Забава» (ЦК «Святошин»).

Перейти до спискуВерсiя для друку