Головна  →  Новини  →  10 травня 2017

В Святошині відзначили 25-ту річницю заснування районної організації інвалідів війни та Збройних сил (фото)

В Святошині відзначили 25-ту річницю заснування районної організації інвалідів війни та Збройних сил (фото)

Сьогодні, 10 травня, на базі ліцею «ЕКО» №198 (вул. Тулузи, 3) відбувся святковий захід з нагоди 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 25- річчя заснування організація інвалідів війни та Збройних сил Святошинського району. Урочистості відбулися за участю голови Святошинської РДА Володимира Каретка та заступника голови Наталії Гусєвої.

100 ветеранів та інвалід Другої світової війни з задоволенням переглянули святкову концертну програму у виконанні учнів ліцею та щиро подякували ліцеїстам за розуміння масштабу трагедії Другої світової війни і бажання пам’ятати своє минуле. А ліцеїсти, у свої чергу, подякували шановним гостям за здобуту перемогу над нацизмом та побажали ветеранам довгих років життя і міцного здоров’я.

Під час заходу очільник району вручив членам організації інвалідів війни та Збройних сил Почесні грамоти, а також відзнаки Президента України — ювілейні медалі «70 років Перемоги над нацизмом».

На завершення урочистостей всіх присутніх привітала помічник народного депутата України Олександра Третьякова Ніна Роговець, яка вручила ветеранам приємні подарунки. Крім того, від імені народного депутата голові організації інвалідів війни та Збройних сил Петру Ярошу була вручена подяка.

Довідково: громадська організація інвалідів війни та Збройних сил в Святошинському районі на сьогоднішній день налічує 518 осіб. До складу організації входять інваліди війни, інваліди збройних сил, учасники бойових дій, вдови. 

Перейти до спискуВерсiя для друку