Головна  →  Новини  →  9 травня 2017

Святошинських ветеранів привітали з 72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (фото)

Святошинських ветеранів привітали з 72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (фото)

9 травня в ЦК «Святошин» (просп. Перемоги, 112) для ветеранів Святошинського району провели святковий концерт за участю Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України, присвячений 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Майже 500 ветеранів зібралися у святковому залі, де на них чекала насичена концертна програма з фронтовими та повоєнними піснями, сучасними композиціями та оригінальними танцювальними номерами.

Ветерани з задоволенням насолодилися чудовим дійством пронизаним патріотизмом, пошаною та безмежною вдячності людям, котрі мужньо і самовіддано боролися з нацизмом.

Привітати ветеранів з 72-ою річницею перемоги завітала заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва. В своєму вітальному слові Наталія Гусєва подякувала за те, що пройшовши через горнила тієї кривавої й жорстокої війни, вони вистояли і перемогли. Також заступник голови у своїй промові зазначила: «Майже кожен клаптик української землі переораний бомбами та политий кров’ю. На нашій землі відбувалися найжорстокіші битви, які обірвали мільйони життів, скалічили мільйони доль, принесли біль і страждання в кожну українську сім’ю.

Ми маємо завжди пам’ятати про те, якою важкою ціною далася ця перемога. Низький уклін усім, хто зі зброєю в руках захищав рідну землю, хто пережив жахливі роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував країну».

Хвилиною мовчання присутні у залі вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни.

По закінченню заходу кожен ветеран отримав солодкий подарунок.

Перейти до спискуВерсiя для друку