Головна  →  Новини  →  9 травня 2017

В Святошині провели мітинг пам’яті «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» (фото)

В Святошині провели мітинг пам’яті «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» (фото)

З року в рік в 9 травня численна святошинська громада збирається біля пам’ятника «Загиблим верстатобудівникам» (просп. Перемоги, 67), щоб вшанувати подвиг українського народу, його визначного внеску у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні та віддати данину пам'яті працівникам Київського верстатобудівного заводу, які полягли на полях Другої світової війни.

Тож і сьогодні, 09 травня 2017 року, ветерани, учасники бойових дій, воїни АТО, колишні і нинішні працівники заводу, родичі загиблих верстатобудівників, учнівська молодь Київської гімназії №154, вихованці Центру творчості дітей та юнацтва, мешканці мікрорайону та представники Святошинської РДА на чолі з заступником голови Наталією Гусєвою зібралися тут на мітинг пам’яті.

Словами подяки за перемогу над нацизмом, тяжку працю у тилу і самовідданість на полях боїв зустрічали ветеранів учасники урочистого заходу, а ветерани ледве стримували сльози тримаючи символічні маки пам’яті.

Слова подяки ветеранам висловила заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва, яка підкреслила, що пам'ять про їх подвиг вічно житиме у серцях вдячних нащадків.

«Дорогі ветерани, ми ніколи не забудемо, якою ціною ви зупинили жорстокого агресора, і як потім відбудовували зруйновану країну. І нинішнє, і всі наступні покоління українців перед вами в неоплатному боргу.

Низький уклін та безмежна вдячність за вашу мужність, самопожертву та безсмертний подвиг», - сказала Наталія Гусєва.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіального пам’ятника присутні вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя заради майбутнього.  

Довідково: поряд із монументом розташована пам’ятна стела на якій викарбовано 581 прізвище – саме стільки працівників Київського верстатобудівного заводу не повернулися з фронту.  

Перейти до спискуВерсiя для друку