Головна  →  Новини  →  5 травня 2017

В Святошині вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні (фото)

В Святошині вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні (фото)

5 травня 2017 року численна святошинська громада на чолі з в.о. голови Святошинської РДА Наталією Гусєвою, першим заступником голови Сергієм Пилипчуком, керівником апарату Олексієм Михайловим, разом з ветеранами і учасниками бойових дій вшанували подвиг українського народу у Другій світовій війні. В цей день урочистості пройшли біля пам’ятного знака «Слава героям – партизанам України!» (ріг вулиці Симиренка та Григоровича-Барського), пам’ятника «Воїнам-автомобілістам» (вул. Симиренка) та пам’ятного знака «Слава визволителям міста-героя Києва ім. І. Хитриченка» (вул. Генерала Потапова, 3).

Також участь у заході взяли громадські приймальні, помічники народного депутата України Олександра Третьякова та радник голови Святошинської РДА Юрій Дубовецький.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів учасники пам’ятного заходу згадали тих, чиї життя обірвала Друга світова війна.

«72 роки тому було покладено край найжорстокішій драмі в історії людства, яка принесла з собою мільйони смертей, зруйнувала безліч доль, знищила цілі міста і села.

Українцям довелося заплатити страшну ціну за перемогу у цій війні, з усіх європейських країн Україна постраждала найбільше. Кожен шостий житель України віддав своє життя у запеклій боротьбі проти нацизму, жодну українську родину не обійшло це лихо. Самовідданість, мужність та стійкість наших батьків, дідів та прадідів, які здійснили видатний подвиг захищаючи рідну землю, – достойний приклад патріотизму для майбутніх поколінь.

Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава героям, які досі серед нас!» - сказала у своїй промові Наталія Гусєва.

Також цього дня віддали данину пам’яті героям, які вибороли перемогу над нацизмом і представники учнівської молоді разом зі своїми педагогами. Вони відвідали пам’ятний знак на місці першої лінії оборони міста Києва (19 км Житомирського шосе) та Святошинське кладовище, на якому поховано багато визволителів нашого славетного міста. 

Перейти до спискуВерсiя для друку