Головна  →  Новини  →  28 квітня 2017

В Святошині обговорили пріоритетні завдання Центру соціальних служб «Прозорий офіс»

В Святошині обговорили пріоритетні завдання Центру соціальних служб «Прозорий офіс»

З метою створення єдиного простору для прозорої та зрозумілої взаємодії органів влади та громадян, створення конкурентного ринку соціальних послуг, а також збільшення переліку соціальних послуг, що надаються на рівні громади, у Святошинському районі заплановано відкриття Центру соціальних служб «Прозорий офіс».

Сьогодні, 28 квітня 2017 року, міністр соціальної політики України Андрій Рева, заступник голови КМДА Миколи Поворозник, директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов, керівник КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп, в.о. голови Святошинської РДА Сергій Пилипчук та начальник управління праці та соціального захисту населення Ірина Жидченко детально проінспектували хід проведення будівельних робіт за адресою: вулиця Гната Юри, 14-Б, де буде розміщуватися Центр соціальних служб «Прозорий офіс» Святошинського району міста Києва.

Під час обговорення було зазначено, що в умовах сьогодення питання соціальної підтримки, призначення пенсій, надання різних видів соціальної допомоги, надання соціальних послуг та забезпечення робочим місцем повинні вирішуватись в максимально стислі терміни. Першочергове завдання зробити так, щоб людина, звертаючись до такого офісу, отримала повністю усю необхідну їй інформацію, прозору систему нарахувань, щоб це відбувалося вчасно та оперативно.

Також було підкреслено, що перевагою надання послуг у такому форматі є те, що в одному приміщенні, який працюватиме у форматі «прозорий офіс» можна одержати базовий пакет послуг соціального характеру за різними напрямами.

Крім того, в ході інспектування були визначені пріоритетні завдання та цілі Центру соціальних служб «Прозорий офіс» Святошинського району міста Києва, як одного з перших в Україні, який об’єднає відразу три служби соціального спрямування: управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України, центр зайнятості.

Джерело: управління праці та соціального захисту населення

Перейти до спискуВерсiя для друку